Blog

«Önceki 12
SSL GÜVENLİK SERTİFİKASI NEDİR?SSL sertifikaları site adreslerinin doğruluğunu kontrol eden, iki nokta arasındaki veri iletişimini şifreli kanal üzerinden yaparak güvenli bir şekilde iletilmesini sağlayan bir üründür. SSL sertifikaları hiç bir zaman yazdığınız kodun veya web sitenizin güvenliğini sağlamaz.

RESPONSİVE SİTE TASARIMI Hakkında Bilgi

Farklı çözünürlükler için tasarlanan ve kodlanan web sayfalarına verilen isimdir. Bilgisyar,tablet,telefon ve benzeri tüm ekranlarda;yatay scrollbar,sız ve problemsiz bir şekilde çalışan aktif tasarımlardır.

FACEBOOK REKLAMLARI

Facebook Türkiye'de en fazla üyesi olan sosyal ağ. Facebook'a sadece genç nüfusu değil, her yaştan insan üye olmakta ve Facebook'a üye olan insan sayısı her gün artmaktadır. Reklamınızın sosyal medya da yayınlanması firmanızın veya ürünlerinizin/hizmetinizin daha kolay fark edilmesine ve daha kolay yayılmasına yol açar. Reklamını sosyal medya da bir defa göstererek bile birden fazla müşteriye ulaşabilirsiniz. Facebook üzerinden firmanıza özel hedef kitlenize daha kolay ulaşabilirsiniz. Reklamınızın ulaşması gereken hedef kitlenizi belirlemeniz durumunda reklam bütçenizi ürününüz/hizmetiniz için daha verimli şekilde kullanmış olursunuz.Her bir ürününüz/hizmetiniz için farklı hedef kitleler belirleyerek reklamlarınızdan alacağınız geri dönüşleri arttırabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Facebook Dünyanın en büyük Sosyal Ağında siz de yer almalısınız! Firmanızın doğru bir algı ile bu sosyal ağ aracında yer alması ve potansiyel müşterileriniz ile direkt iletişim kurabilmeniz için beraber karar verdiğimiz “Online Kurum Dili” ile Facebook Etkinlik ve Beğeni sayfalarınızın etkileşimini sağlıyoruz.TwitterDünyanın metin odanlı ve en hızlı etkileşim araçlarından biri olan Twitter ile Firmanızın veya Şahsiz hesabınızın Online İtibarını Yükseltin.Google +Doğru Google Profili ile doğru bir algı yaratın! InstagramD ünyanın en büyük Fotoğraf Paylaşım Sosyal Ağı. Hedef kitlenize uygun olarak geliştirilen tanıtım stratejisi çerçevesinde Görsel Geliştirme Hashtag belirleme gibi doğru hedefleme ile güçlü etkileşimi yakalayacağınız Görsel Sosyal İtibar Yönetimi.

GOOGLE ADWORDS REKLAMI

Google adwords için öncelikle hesabınız oluşturulur. Anahtar kelimeleriniz oluşturulur, reklamlarınız hazırlanır, sonrasında hesap optimizasyonu, arama motoru optimizasyonu ve performans önerileri için kesintisiz yardım alırsınız. Reklam stratejileriniz göz önüne alınarak ekibimiz işini kolaylaştırmak için size her aşama da destek verir.Optimizasyon Hesabınız, en yüksek performansı elde edebileceğiniz şekilde iyileştirilir. İlgi düzeyi yüksek anahtar kelime seçimleri yapılır. Etkili reklam sloganları ile başarılı reklamlar hazırlanır. Böylece aynı reklam bütçesi ile daha fazla ziyaretçi sayılarına ulaşırsınız, reklamlarınız mümkün olan en yüksek konumda yer alır.

RESPONSIVE SİTE NEDİR?

Responsive yani mobil ile uyumlu olarak adlandırılan bu siteler çözünürlüğü değişen sitelerdir. Bu sitelerin yapılış amacı çağımızın popüleri olan akıllı telefon ve tabletlerdir.

«Önceki 12