KİŞİSEL SİTE TASARIMI

Kişisel Site tasarımında yılların tecrübesi ile sizlere en uygun olan tasarımı seçerek, yönetim panelli bir şekilde teslim ediyoruz. Adınız soyadınız ya da yeteneğinizin adı ile bir alan adı seçiyor, hosting hizmetini kendi kurumsal sunucularımızda barındırıyor, yönetim panelini yine kendi hazırladığımız yazılım altyapısı ile sunuyor ve özel tasarımla sitenizin görünümünü benzersiz kılıyoruz.

Kendinize özel bir internet sitenizin olması,sizi arayan insanların size dair kolayca pek çok -doğru- bilgiye ulaşması demektir.Geçmişiniz,hedefleriniz,tecrübeleriniz ve iletişim bilgilerinizin yer alacağı bir internet sitesi yayınlayarak,dinamik bir öz geçmiş sayfası yayınlamış olursunuz.Tecrübelerinizi web sitenizde arşivlediğinizde gerekli bir durumda o bilgiye yıllar sonra bile ulaşabileceksiniz..

 

Eğer hem kendiniz hakkında hem de yaptığınız işlerinizi,tecrübelerinizi,öğrendiklerinizi kendi sayfanızda arşivleyerek insanların kullanımına sunmak isterseniz SİTE FABRİKASI™ ONLİNE MAĞAZA 'ya tıklayabilirsiniz..