ÖZEL DANIŞMANLIK

Öncelikle web yazılımı nedir? Sorusunu cevaplayalım. Bir web sunucusunun üzerinde çalışan yazılımların tamamına web yazılımı denir. Yazılımların tamamında web teknolojileri kullanılmasının temel nedeni tüm browserlarda problemsiz çalışmalarıdır. ( Browser=tarayıcı) Tüm browserlar derken internet explorer6, internet explorer7, internet explorer8, mozilla firefox, google crome, gibi dünyaca bilinen ve internet kullnaıcıların %99 unu oluşturan browserlardır. Çok amaçlı bilgi sunumlarında, güncelleme noktasında, çok kullanıcılı projelerde kullanılan web yazılımları aklınıza gelen tüm bilgi akışını, raporlamaları, iletişimi neredeyse anlık zaman dilimine indirgemektedir. Web tabanlı programların networke uygulanması ile webde düşünülen tüm çözümler, aynı şekilde network içinde de çalıştırılabilir.

Hiçbir şey çözümsüz değildir...

Departmanımızın ve yazılım ekibimizin uzman olduğu konular çerçevesinde yazılım danışmanlığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sahip olduğunuz web projesinin veya yazmakta olduğunuz web projesinin belirsizliğe düştüğü bölümün tamamlanması için gereken ara modüller yazılabilir. Yazdırmakta olduğunuz projeniz için çözümsüzlük ile sonuçlanan noktalarında nasıl yapılacağını yazılım uzmanlarımız tarafından destek alarak uygulayabilirsiniz.

Sahip olduğunuz web yazılım projesine müdahale edemiyorsanız, proje yazılımını gerçekleştiren firmaya ulaşamıyorsanız veya aldığınız hizmetten memnun değilseniz hemen bizimle irtibata geçebilir tüm soru ve sorunlarınıza çok hızlı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz.

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve hedef kitleleri doğrultusunda internet dünyasına kazandırdığımız alışveriş, arkadaşlık, fırsat ve diğer kurumsal web sitelerinin temel özellikleri:

Son teknoloji yazılım ve tasarım araçlarının kullanılması

Minimum kodlama ile maximum fayda doğrultusunda son teknoloji .net, php, html, css, javascript gibi yazılım ve tasarım dillerinin en son versiyonları kullanılır, böylelikle milyonlarca datayı hedef kitlenize anında ulaştırırsınız.

 hazir site yapimi,danismanlik,yazilim,yazilimcilik

SEO optimizasyonu ile Google gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkması

Ülkemizde internette arama yapan her 10 kullanıcıdan 9'u Google'ı tercih etmektedir, Bu oranı dikkate alarak Akıllı Seo Optimizasyonu yapılır, ilgili aramalarda üst sıralarda çıkarsınız.

 

Yönetimin %100 müşteriye verildiği kullanımı basit yönetim paneline sahip olması

Yaptıgımız tüm sitelerin kullanımı kolay yönetim panelleri mevcuttur. Oluşturduğumuz yönetim panelleri müşterimizin taleblerinin %100'ünü karşılar.

 

İstatistiki bilgilere sahip olması

Standart olarak sunduğumuz istatistikler; günlük, aylık ve yıllık sitenize giren tekil ziyaretçi sayıları, kullanıcıların sitede geçirdikleri toplam süre ve sayfa dolaşım sayılarıdır. Bunun dışında müşterilerimizin talebleri doğrultusunda istenilen tüm istatistikler tutulur.

 

365 gün ücretsiz teknik destek & güncelleme garantisi

 Yaptığımız tüm işlerde 365 gün ücretsiz teknik destek ve gelişen teknolojiyi mevcut yapıya adapte etme garantisi vermekteyiz. Bunun dışında teknik destek ekibimiz Haftaiçi 09:00 - 18:00 saatleri arasında hizmetinizdedir.

 

Oluşturduğumuz web sitesini gelişen teknoloji karşısında yenileme

365 gün ücretsiz destek ve güncellemelerin dışında, talep edildiği taktirde sonraki yıllarda yazılım ve tasarım gelişen son teknolojiyle donatılır.

  

Danışmanlık Talep Formu