WORDPRESS BAKIMI

WordPress Bakım ve Destek

WordPress bakım ve destek hizmeti kapsamında düzenli bakım, tema ve plugin güncelleme, yedekleme ve güvenlik ihtiyaçlarınızı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Kişisel bloglardan kurumsal sitelere, hobi amaçlı sitelerden e-ticaret sitelerine kadar bir çok türde wordpress sitesi için periyodik bakım hizmeti veriyoruz. WordPress bakım hizmeti ile zor zamanlarda çözemediğiniz problemleri çözüyor, acil durumlarda hemen ulaşacağınız, web sitenize freelance olarak bakım hizmetleri veriyoruz. Site altapısı olarak wordpress tercih ediyorsanız, aylık bakım hizmeti alarak bu tarz problemleri minimuma indirebilirsiniz. Bu sorunlar başınıza gelse bile problemi hızlıca çözecek bir wordpress uzmanı ile çalışıyorsanız işi uzmanına bıraktığınız için içiniz rahat olacaktır.

WordPress Güncellemesi
WordPress’in yeni sürümleri yayınlandıkça site altyapısının da yayınlanan yeni sürüme yükseltilmesi.

Eklenti Güncellemeleri
Aktif eklentilerin son sürümlerine güncellenmesi, güncelleme sonrası oluşabilecek uyumsuzlukların tespit edilerek giderilmesi.

Tema Güncellemeleri
Sitede kullanılan aktif temanın yayınlanan yeni sürüme güncellenmesi, güncelleme sonrası ortaya çıkabilecek tasarım ve işlev bozukluklarının giderilmesi.

Veritabanı Bakımı
Periyodik olarak veritabanına yük oluşturabilecek yazı revizyonlarının, spam yorumların ve zamanı geçmiş kayıtların (transients) temizlenmesi.

Hata Düzeltmeleri (bugfix)
Geliştirme düzeyinde olmamak kaydıyla tespit edilecek hata düzeltmelerinin (bugfix) yapılması.

Güvenlik Güncellemeleri
WordPress güvenliği ile alakalı yapılan teknik çalışmalar.